sezona 2010/11 & kup Empty sezona 2010/11 & kup

Počalji  cume Uto Sep 07, 2010 4:52 pm

Pozdrav svim ljubiteljima fudbala a narocito onima koji navijaju za Fk Vinogradar.
Kao sto vecina vas zna a mozda neko i nezna proslu sezonu zavrsili smo neslavno ispadenjem iz druge pfl lige Pancevo tako da cemo se ove godine takmiciti u Opstinskoj ligi Vrsac-Bela Crkva.
Ligasko tamicenje pocinje 12.09. tako sto prvo kolo gostujemo na uvek vricem terenu U Crvenoj Crkvi.
Sto se tice takmicenja za kup Opstine Vrsac tu stvari stoje mnogo bolje eliminacijom ekipe Susare koju smo pobedili sa 2-0 na terenu pod Maricevim bregom plasirali smo se medju 4 ekipe koje se bore za trofej,tako da u sredu 08.09. u 17h docekujemo ekipu Pavlisa,stom pobedom plasirali bi se u finale koje se igra 15.09 na stadionu u Vrscu.

cume

Broj poruka : 28
Datum upisa : 18.03.2010
Godina : 43

sezona 2010/11 & kup Empty Re: sezona 2010/11 & kup

Počalji  cume Ned Sep 12, 2010 9:29 pm

U sredu je odigrana kup utamica i Vinogradar je izgubio sa 3-1 i tako je eliminisan iz daljeg takmicenja.
Danas je startovalo prvenstvo i Guduricani su gostovali u Crvenoj Crkvi i izgubili sa 1-0.
Sa ovim izvestajem bi hteo da se oprostim od daljeg izvestavanja o Fk Vinogradaru posto je evidentno da nikoga neiteresuje fudbal u nasem selu sto se vidi po posecenosti utakmica i ove teme na forumu.
Sportski pozdrav,Zdravo.

cume

Godina : 43

Počalji  Gudurica man Sre Sep 15, 2010 11:37 am

Nemoj da se demoralises Cume, fudbal nikog ne interesuje ni u Srbiji a kamoli u Gudurici. Kao sto onaj kaze u filmu "Kad porastem bicu kengur" : "Kao da kuga vlada na stadionima".
Gudurica man

Broj poruka : 184
Datum upisa : 06.03.2010
Lokacija : Gudurica

Počalji  Gudurica man Pon Nov 01, 2010 2:20 pm

Evo rezultata i tabele jesenjeg dela. Iskopirao sam od negde i mrzelo me je da slazem kolone, mislim da je i ovako jasno. Nastavak prvenstva je za jedno pola godine (pauza duza jedno 4 puta od polusezone). Crying or Very sad

Počalji  cume Ned Mar 13, 2011 6:55 pm

Posle duze zimske pauze Vinogradar je startovao sa pripremama prva utakmica u 2011g odigrana je danas protiv ekipe Banat iz Dupljaje konacan rezultat je bio 4-2 za vinogradare.Dobru igru ekipe iz Gudurice krunisali su pogodcima Cvetanovic Milan (2 puta),Hajnel Istvan i Stankovic Zoran.Predstoji naporan rad do pocetka sezone koja pocinje 10.04. kada nam dolazi lider na tabeli ekipa iz Crvene Crkve.

cume

Godina : 43

Počalji  Gudurica man Ned Mar 13, 2011 7:02 pm

Nisam ni znao za današnju utakmicu. Jel u planu još neka u Gudurici do početka prvenstva?

2.Šumić
4.Hajduković ( od 60.min. neznam dečka, Mokijev sin)
18.Cvetanović

Vinogradar je od samog početka krenuo agresivno i već u 5.minutu Hajnal je sam izbio ispred protivničkog golmana ali ne uspeva da postigne pogodak. Što je propustio u 5., Hajnal je nadoknadio već u 7.minutu kada je opet sam izašao ispred golmana i odličnim lob udarcem spoljnjim felšom doveo Vinogradar u vođstvo od 1:0. Fudbaleri uz Gudurice su nastavili u istom tempu, i u 15.minutu je dosuđen slobodan udarac sa leve strane u visini šesnasterca protivnika. Slobodan udarac odlično je izveo Hajduković, Hajnal je visoko skočio i glavom povećao vođstvo Guduričana na 2:0. U prvom poluvremenu pored Hajnala dominirao je i Ristevski u odbrani, išao je glavom gde niko neće nogom a u 27.minutu raspalio je protivničkog igrača po cevanici tako da je za to zaradio žuti karton. U 36.minutu odlična akcija, Vrekić degažira do protivičkog šesnasterca gde lopu prihvata Hajnal, veštim driblinzima se oslobađa dva protivnička igrača, dodaje loptu do Cvetanovića koji ne uspeva da postigne gol.
Gosti su jedinu polupriliku imali u 45. minutu kada je šut sa oko 16 metara završio pored gola. Na poluvreme se otišlo sa rezultatom 2:0 za Vinogradar.

Drugo poluvreme je počelo dobro za Vinogradar kao i prvo, u 50.minuta Hajnal je postigao het-trik, 3:0 za Vinogradar. Samo pet minuta kasnije već je 4:0, Ristevski šalje odličnu loptu po desnoj strani prema Drči koji se veštim driblingom oslobađa protivničkog igrača i izvanrednim udarcem sa oko 30 metara postiže retko lep pogodak. Posle ovog gola igrači Vinogradara su se malo opustili i dozvolili protivniku da napravi nekoliko šansi ali se istakao golman Vrekić, tako da gosti nisu stigli do počasnog pogotka.

Usled nemogućnosti Fk Vojvodine na da napravi nešto ozbiljnije a i da bi sprečio srčane udare nekih fudbalera, kako domaćih tako i gostujućih (jer ipak je ovo prva utakmica posle 6-mesečne zimske pauze), sudija je odsvirao kraj u 75.minutu.

Fk Vinogradar je ovom pobedom zaseo na vrh tabele i sada ima bod prednosti nad današnjim rivalom Fk Vojvodina. Sledeće nedelje Fk Vinogradar gostuje u Parti petoplasiranoj ekipi Pobede.

Rezultati i tabela posle 8.kola: Objaviću malo kasnije

Poslednji izmenio Gudurica man dana Ned Apr 10, 2011 8:59 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Počalji  markos Ned Apr 10, 2011 8:08 pm

lep start za vinogradar ali najvise mi se svidja onaj komentar za mladjanog ristevskog koji je raspalio protivnickog igraca po cevanici Razz Razz Razz Razz