Gudurica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svi bivši i budući igrači FK Vinogradara

5 posters

Ići dole

Svi bivši i budući igrači FK Vinogradara Empty Svi bivši i budući igrači FK Vinogradara

Počalji  marCConi Čet Mar 11, 2010 7:38 am

Pozdrav za sve ljude iz Gudurice,želeo bi da pozdravim i klub u kojem sam načinio prve fudbalske korake i u kojem je bilo najlepše druženje.Žao mi je što je nedostatak finansija doveo klub u ovako tešku situaciju i nadam se da će jednom sve krenuti na bolje,pa i da će se omladina "opametiti" i vratiti se u svoj klub da mu pomognu i vrate ga tamo gde i pripada,a to je po mom mišljenju Banatska "A" liga.Pozdrav
marCConi
marCConi

Broj poruka : 6
Datum upisa : 11.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svi bivši i budući igrači FK Vinogradara Empty Re: Svi bivši i budući igrači FK Vinogradara

Počalji  Gudurica man Čet Mar 11, 2010 7:46 am

Pozdrav marCConi, dobro došao na forum. Svi se nadamo da će Vinogradar izaći iz krize.
Gudurica man
Gudurica man
Admin

Broj poruka : 184
Datum upisa : 06.03.2010
Lokacija : Gudurica

http://www.gudurica.page.tl

Nazad na vrh Ići dole

Svi bivši i budući igrači FK Vinogradara Empty Re: Svi bivši i budući igrači FK Vinogradara

Počalji  marCConi Čet Mar 11, 2010 12:59 pm

a upravo sam saynao da se aktivirao i mlađani Ristevski Razz cheers sory za off,ali i to je jedan primer kako stariji igrači treba da podstaknu mlađe i da očuvaju klub.Pozdrav za Rickija lol!
marCConi
marCConi

Broj poruka : 6
Datum upisa : 11.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svi bivši i budući igrači FK Vinogradara Empty Re: Svi bivši i budući igrači FK Vinogradara

Počalji  Gudurica man Čet Mar 11, 2010 1:57 pm

marCConi ::a upravo sam saynao da se aktivirao i mlađani Ristevski Razz cheers sory za off,ali i to je jedan primer kako stariji igrači treba da podstaknu mlađe i da očuvaju klub.Pozdrav za Rickija lol!

Mogao bi mlađani Ristevski da se aktivira i u fudbalu ali i na ovom forumu, lepo je pozvan.
Gudurica man
Gudurica man
Admin

Broj poruka : 184
Datum upisa : 06.03.2010
Lokacija : Gudurica

http://www.gudurica.page.tl

Nazad na vrh Ići dole

Svi bivši i budući igrači FK Vinogradara Empty Re: Svi bivši i budući igrači FK Vinogradara

Počalji  Arif1104 Pet Apr 30, 2010 9:18 am

i ja sam svoje prve korako nacinio u Viogradaru, jos se secam kao juce kako sam svake nedelje prepodne isao na Igraliste i krecio teren, a najvise sam volio da kacim mreze.
I onda uzemo Loptu i sutiramo dok ne dodju Igraci. Ziveo sam za nedelju. Secam se i mog prvog gola za prvi tim, bio sam 16, isli smo u Banatski Brestovac. Bio je radni dan pa se nisu skupili dovoljno Igraca, ja sam hteo samo da idem da gledam, kadame je Sumic poslao kuci po Kopacke.
Prvo Poluvreme, korner za nas, Peki nabacuje loptu Glavom izbacuju igraci brestovca i ona meni pada pravo pred desnu. Hvatam je iz prve i lopta sa nekih 14-15 m ulazi u gornji desni Ugao. Prva Utakmica, prvi Gol. Taj osecaj nikad necu da zaboravim. Posle sam odigrao jos par Utakmica, dao joj jedan Gol protiv Crvene Crkve, odigrao i jedan Derbi protiv Sredista... i na polusezonu pocetak 2001 otisao iz Gudurice ....

Arif1104

Broj poruka : 5
Datum upisa : 30.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svi bivši i budući igrači FK Vinogradara Empty Re: Svi bivši i budući igrači FK Vinogradara

Počalji  cume Sub Maj 01, 2010 9:06 pm

Arife a jel se secas kad si igro za podmladak i kad si izcupo korner zastavicu da bi izveo korner i onda dobio zuti karton,taj potez nemogu da izbrisem iz secanja Very Happy

cume

Broj poruka : 28
Datum upisa : 18.03.2010
Godina : 43

Nazad na vrh Ići dole

Svi bivši i budući igrači FK Vinogradara Empty Re: Svi bivši i budući igrači FK Vinogradara

Počalji  Arif1104 Pon Maj 03, 2010 2:21 pm

Hahaha secam se kako da se ne secam, to je bila prva Utakmica.

Mene je Ricki zezno, on mi reko da je izvadim :-)

Arif1104

Broj poruka : 5
Datum upisa : 30.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svi bivši i budući igrači FK Vinogradara Empty Re: Svi bivši i budući igrači FK Vinogradara

Počalji  markos Ned Dec 12, 2010 1:21 pm

nije mladjani Arif samo zastavicu iscupo vec je i maslacak omirisao kad je dao gol njegovoj sreci nije bilo kraja Razz
markos
markos

Broj poruka : 11
Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 41

Nazad na vrh Ići dole

Svi bivši i budući igrači FK Vinogradara Empty Re: Svi bivši i budući igrači FK Vinogradara

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu